Forum Wolnych Ludzi - Bez Cenzury

Zamieszczajcie tu wszystkie wpisy, ktore sa poddawane kontroli i manipulacji na innych portalach.

You are not logged in.

#1 2015-02-02 13:03:20

robsonic
Administrator
Registered: 2013-01-19

Moje widzenie GRAWITACJI.

GRAWITACJA ma na nas ogromny wplyw. Grawitacja jest tak dziwna, ze zagina czasoprzestrzen, czyli powoduje, ze czas nie plynie tak samo dla kazdego punktu w przestrzeni. Bardzo chcialbym sie pobawic generatorem grawitacji duzej mocy (o ile taki by istnial) i wiem, ze znalazlbym metode podrozowania w czasie (co najmniej przesylania informacji).. Wielu smialkow w poszukiwaniu wechikulu czasu skupia sie na fotonach i buduja zatem dziwaczne lasery, nastepnie spowalniaja te czastki by badac nieznane, inni skupiaja jak najwiecej fotonow w jak najmniejszej powierzchni, itd. Dla mnie to jest slepa uliczka, gdyz fotony, czy nawet wysokoenergetyczne fotony nie oddzialuja na czasoprzestrzen, bynajmniej nie w takim stopniu jaki potrzeba do konstrukcji slynnego "kondensatora strumienia" z BTTF... Natomiast grawitacja oddzialuje na kazda materie i niematerie czyli miedzy innymi na czas, informacje, magnetyzm, nukleony, fale elektromagnetyczna, promieniowanie jonizujace, oddzialywania wewnatrzatomowe, oddzialywania miedzyczasteczkowe, itd Innymi slowy hipotetyczne "grawitony" to cos bardziej uniwersalnego, oddzialujacego na wszystko w doslownym slowa znaczeniu. Grawitacja to klucz do nieznanego nam swiata, byc moze do innych wymiarow o ile takie istnieja...

Board footer