Forum Wolnych Ludzi - Bez Cenzury

Zamieszczajcie tu wszystkie wpisy, ktore sa poddawane kontroli i manipulacji na innych portalach.

You are not logged in.

#26 2013-03-07 13:10:30

"gUrol"
Mates
Registered: 2013-02-25

Re: " CO PISZCZY W TRAWIE " :-)

:-)
            "Po pierwsze to nie jest przypowieść Autorstwa Sinbada, a stara przypowieść."

Po 2-gie. cy staro, cy młodo i cy to je *Sinbard-a cy inszego, to tak jak prawis, to je "stara przypowieść" :-)

http://teksty.org/piotr-rubik,psalm-dla … t-piosenki  :-)
------------------------------------
Cyt.
      "To nie jest sen rzeczy naprawdę dzieją się
Stoisz czy biegniesz dotykają cię z każdą chwilą
Możesz rzeźbić je palcami
Możesz zmieniać je słowami
Los srebrzy się u twoich stóp
Królujesz mu"........................."Wszystko się może zdarzyć"-Anita Lipnicka

Last edited by "gUrol" (2013-03-07 13:41:03)

NIE MAM NIC, CZEGO TY NIE MOŻESZ MIEĆ

#27 2013-03-07 14:32:38

"gUrol"
Mates

I PISCY I COBY BYŁO CIEKAWIEJ, TO CHOLEEERNIE TSZESCY:-)

Cyt.  "Właściwe będzie zacytowanie tu niektórych świadectw ewolucjonistów krytykujących głosy o rzekomym posiadaniu "brakujących ogniw". Prof. Wassman mówi: "Istnieje wiele skamieniałych małp, których pozostałości, począwszy od wczesnego eocenu, aż do końca epoki aluwialnej, zakopane są w różnych warstwach ziemi, lecz nie znaleziono żadnego powiązania pomiędzy hipotetycznymi formami naszych przodków i człowiekiem obecnie żyjącym."
                                                http://innemedium.pl/wiadomosc/czy-zyci … ne-podstaw
http://teksty.org/kult,arahja,tekst-piosenki              sw_franciszek.jpg

Last edited by "gUrol" (2013-03-10 14:57:36)

#28 2013-03-17 20:14:49

robsonic
Administrator
Registered: 2013-01-19

Widze ,ze Karolak nie za bardzo Cie lubi. Nie ma za grosz tolerancji dla innych. Juz sie Ciebie uczepil jak rzep i bedzie teraz Ci na kazdym kroku wypominal to i owo ublizajac z lekka......

#29 2013-03-17 22:09:28

owsiane
Member
Registered: 2013-02-09

gUrol swoją drogą to ja też nie rozumie po jakiemu ty piszesz hehe ale ok mi to nie przeszkadza bo nie rozumiem . Za chwilę skończy się tam głosowanie i jestem w 100% pewny że matoły będą się kłócić jak liczyć głosy hehe.

#30 2013-03-19 17:02:51

owsiane
Member

Dziś na blogu Darka Kwietnia ukazała się taka oto informacja :

wtorek, 19 marca 2013
Pasja i szukanie prawdy kosztuje
Właśnie przed chwila otrzymałem nakaz opuszczenia mieszkania , powód brak wpływów na konto administracji .Przepraszam lecz rzeczywistość jest jaka jest , pasja mnie doprowadziła na dno , prawda dalej mnie pogrąża finansowo . Nie mam już pieniędzy , aby działać dalej .-
-To już jest koniec nie ma już nic .Jesteście wolni możecie już iść .

a pod spodem pozwoliłem sobie na komentarz :

Na początku lutego też pisałem że "historia według Kwietnia" się kończy, pisałem aby zaprzestał działalności bo źle się to dla niego skończy, no i mamy już pierwsze tego symptomy. Zgadzam się z tobą w 100% mała_stopa że winę za taki obrót sytuacji ponosi środowisko NTV to oni go wypromowali i utwierdzili w przekonaniu że robi coś dobrego, chłop przechodził kryzys wieku średniego i zagubił się totalnie choć może tu odgrywały czynniki takie jak choroba, lub dziecięca naiwność co nie zmienia faktu że oni to wykorzystali. Dziś matoły z FWL mogą sobie pogratulować że przyklaskiwali jak człowiek na ich oczach coraz bardziej staczał się w świat czystej fikcji zapominając o rodzinie i otaczającym go świecie, hieny czekały tylko na sensacje której i tak by nie zrozumieli. W domu wariatów który nazywa się FWL coraz więcej ludzi "odjeżdża" i nie zdziwię się jak za kilka miesięcy będziemy mieć następny przypadek. Ten nie skończył się tragicznie ale w tym ezo/kosmo/duchowym bajzlu zdarzają się często o czym pewnie mógłby powiedzieć sam guru. Zobaczymy jak teraz towarzycho zareaguje czy pomogą czy oleją. A dla ciebie Kwiecień rada, spiepszaj do Łodzi i szukaj roboty bo o syna trzeba zadbać.

#31 2013-03-19 17:54:17

"gUrol"
Mates

:-)  @owsiane

A tak swoją drogą między nami, to ja też nie rozumie o co Tobie we tyj wojence sie rozłazi o babe Wom posło?  hehe ale ok mi to nie przeszkadza, pucuj dalij :-)))
                                                 http://www.youtube.com/watch?v=87Q5PEjmrCU

#32 2013-03-19 19:24:16

owsiane
Member

"gUrol" hehe dokładnie, ale nie o jedną tylko o kilka tępych bab które szukają ochrony przed wilkołakami w "ramionach" miglanców. A tak na poważnie i już to pisałem nie chodziło mi o wywołanie wojny, chciałem tylko żeby przekazy tego osobnika zgadzały się z faktami z którymi on notorycznie się mija, do tego robi to publicznie przez co mnóstwo ludzi może mieć wypatrzony obraz na historię szczególnie chodzi mi o młodych ludzi. Oczywiście może zdarzyć się pomyłka raz, dwa razy, czy nawet pięć, ale jeżeli się słucha tego o czym on mówi to wychodzi na to że on opiera swoją wiedzę nie na faktach ale na jakiś zmyślonych legendach. Do dziś nie wiem czy on mówi to świadomie czy nie używa forteli by osiągnąć cel. Nie jest powiedziane że np. dzisiejsza notka z jego blogu jest prawdziwa czy próbuje  wziąć ludzi na litość i wyłudzić parę groszy.

Last edited by owsiane (2013-03-19 19:25:59)

#33 2013-03-23 10:10:35

"gUrol"
Mates

@tech co skaco i fruwajo & wsiech :-)))

"Po kontach srata, na kota zwalata, a kota ni mata":-)
"Światła pogasita, dupy powystawiata, to tero mata i bafta":-)

#34 2013-03-25 06:29:57

"gUrol"
Mates

>>> ODMIENNI W JEDNOŚCI <<<

#35 2013-03-26 10:53:32

"gUrol"
Mates

Stare kurpśoskie a jakże aktualne na każdy stan pogody powiedzenie !;

" PAN BÓG DAŁ KUPCA, A DJABÓŁ FAKTORA " :-)))

#36 2013-03-26 15:41:34

"gUrol"
Mates

KOPIUJ I WKLEJ
                                   Cyt. " Połączenie anonimowości i dystansu społecznego eliminuje zahamowania. Strony działające na zasadzie "worka bokserskiego" wzmacniają szkodliwe zachowania, przekonując, że natychmiastowe wyrzucanie wszystkiego z siebie (venting) jest zdrową i przystosowawczą metodą radzenia sobie z gniewem. Niestety, prawda wygląda nieco inaczej..." :-)   http://kopalniawiedzy.pl/post-zlosc-gni … rtin,17792

#37 2013-04-02 11:21:49

"gUrol"
Mates

:-)                       "KOPIUJ I WKLEJ"
                                                     Nie mogłem się oprzeć :-)))

http://www.eioba.pl/a/1jbd/rzeczy-ktore … z-wiedziec

#38 2013-04-02 12:39:59

robsonic
Administrator

No tez nie moglem sie oprzec kiedys takiej muzyce... Moja laska lubi ''Marchewkowe pole'' tej grupy ja zas ''Tacy sami'' tongue

#39 2013-04-03 16:12:28

"gUrol"
Mates

LO KRÓLICZEK CHTURNE LUBIOM MARCHEFKE :-)))

#40 2013-04-04 06:17:29

"gUrol"
Mates

Cy to jesce je piscenie ???
                                                        SOFTŁERY WSZYĆKICH KRAJÓW ŁĄCZTA SIE :-)

http://innemedium.pl/wiadomosc/naukowcy … enetycznym

#41 2013-04-06 17:11:14

"gUrol"
Mates

A raczej co trzeszczy w "trawie" :-) 
                                                                    http://czasprzebudzenia.wordpress.com/wydarzenia/

http://www.youtube.com/watch?feature=pl … hQQhqXrsQ#!

#42 2013-04-08 16:08:05

"gUrol"
Mates

DZIĘKI TEJ PANI ELŻBIECIE NOWALSKIEJ, "TRAWA SIĘ ZAZIELENI" :-)))

[youtube]IKtgilX3bQc#![/youtube]
http://www.nowalska.pl/80-zobacz-film.html
I nutki w podzięce :-)   

#43 2013-04-08 16:09:59

"gUrol"
Mates

#44 2013-04-15 08:35:48

"gUrol"
Mates

@wszelkiej maści "poprawiacy" i "wysłodkuf" poprafscyzny :-)))

Cyt.
       "Jedną z nazw głagolicy jest nazwa BOHOMAZY co znaczy BOŻE ZNAKI, jednak przez wieki celowo upodlono tą nazwę obdarowując nas-ludzkość alfabetami upadku."

"Obrazowanie glagolicowe jest wartością samą w sobie, gdyż to ono właśnie stanowi o mocy sprawczej tegoż „ob-ie-ca-dla”.

"Zakaz tworzenia fizycznych obrazów dzieła Bożego bezsprzecznie wywodzi się z głagolicy, gdyż to ona stwarza inne możliwości obrazowania.Społeczności (słowiańnskie) posługujące się głagolicą nie czyniły żadnego obrazu .Wszystkie poznane orginalne teksty głagolicowe nie posiadają na swych stronach żadnego obrazu ukazującego istoty żywe."

" W wielu alfabetach owe poważne braki obrazowania nadrabiane są kaligrafią jednak jest to zaledwie jeden z małych kroków, przy czym kaligrafia jest również wynalazkiem glagolicowym. "

Czytaj więcej; http://www.apokalipsa-eden.pl/  - str. 2-ga

>>>  POLACY NIE GĘSI I SFÓJ JĘZYK MAJOM. <<<

#45 2013-04-16 22:09:03

robsonic
Administrator

Minelo troche czasu.. ;P Widze, ze nadal FWL istnieje i nadal dzieci szukaja dziury w calym.. Padlo na Ciebie Gurol, kto nastepny po Tobie? Szkoda czasu dla FWL - jak juz wczesniej pisalem. McKey sie zrobil na chwile aktywny, ale to chyba raczej z powodu kolejnego wystapienia w NTV. Konserwa milczy, lecz nie ma co sie dziwic. Nie ma w sumie do kogo tam dzioba otworzyc, zeby dostac tresciwa, madra, rzeczowa odpowiedz na jakikolwiek temat. ''Nobo'' o czym z nimi rozmawiac, o pogodzie?, ilez mozna?... Denko, widze denko..

#46 2013-04-21 06:59:03

"gUrol"
Mates

A TRAWUSIA MIMO PRZDŁURZONEJ WIOSENKI, ZIELENI SIĘ :-)

http://talbot.nowyekran.pl.nowyekran.pl … na-matryca

#47 2013-04-21 11:46:24

robsonic
Administrator

Nie ma to jak sceny z filmow z lat '80.....

#48 2013-05-15 05:32:46

"gUrol"
Mates

:::-)
             TO NIE JE JAKIEŚ TAM: DA!,DA!,DA!...
Ani tem bardziej, jak niehturne paplajom "przytupawki" ;-)
I n o;
         Cyt.  "TWORZENIE i NISZCZENIE są waszym zajęciem na cały etat. Każde słowo, każda myśl, w każdej sekundzie oznacza nieuchronne kreowanie. Wszelkie ograniczenia są przekształcane w tej poszerzonej wersji rzeczywistości. Wiele osób uważa to za przypadkową zbieżność, że radio nadaje muzykę, która odzwierciedla wasz nastrój. Na przykład jeśli jesteście niewiarygodnie smutni z powodu “straty” kogoś, kogo kochacie,odkryjecie, że nieustannie słyszycie podobne piosenki,które odzwierciedlają wasze uczucia.Wiedzcie,że te piosenki mają bezpośrednie powiązanie z waszą wibracją."    /a z kond to wzionem?,- to jusz sobie poszukajta :-)/...

A TO SOM            NUTKI "WYTRYCH" ;

Board footer