Forum Wolnych Ludzi - Bez Cenzury

Zamieszczajcie tu wszystkie wpisy, ktore sa poddawane kontroli i manipulacji na innych portalach.

You are not logged in.

#1 2013-03-20 18:59:08

robsonic
Administrator
Registered: 2013-01-19

Specjalne podziekowania za zabicie FWL i dzialanie na szkode NTV

Co by nie zginelo na czacie chcialbym z tego miejsca zlozyc szczegolne podziekowania dla karol_sawiak, napalm322, Cezar, Gregory, Iza40, Bartosz za skuteczne zabicie FWL.

Jak sie teraz czujecie? Przyjemnie tak niszczyc cudza prace? P. Janusz duzo energii wlozyl w swoj projekt a Wy okazaliscie tym samym brak szacunku dla Jego pracy.. Powinniscie wszyscy teraz przeprosic !!! Wstyd az przykro!

#2 2013-03-21 13:45:58

SeJa
Mates
Registered: 2013-02-09
Website

Re: Specjalne podziekowania za zabicie FWL i dzialanie na szkode NTV

No i nie zapomnijcie podziękowania specjalne złożyć dla Leyli, ona ma tu palmę pierwszeństwa w tym obecnie. Jeśli mowa o userach jedynie z funkcją czy bez.

Tańcząca na niebie wink | Jeden Bóg, jeden Duch, jedna Moc i jedna Chwała.

#3 2013-03-21 13:54:48

SeJa
Mates
Registered: 2013-02-09
Website

UU tu też coraz ciekawiej, nie można edytować wcale, ani usuwać wcale swoich postów, ciekawa praktyka. Więc to mój ostatni tu post. Pozdrawiam wink

Tańcząca na niebie wink | Jeden Bóg, jeden Duch, jedna Moc i jedna Chwała.

#4 2013-03-22 10:28:49

robsonic
Administrator

napalm322 wrote:

Niestety Robsonic jest tym kim jest, a jest fałszywym manipulantem co udowodnił wielokrotnie.. a to co przedstawił Karol to kropla w morzu .. Robsonic Jest również multikonciażem zakrzywiającym rzeczywistość na swoją korzyść .. trudno wolni ludzie musimy z tym żyć ..

Udowodnij ... wink   Publiczne pomawianie bez dowodow moze czasem byc kosztowne..

Cezar wrote:

A co to za strone Robsonic zalozyl,z ciekawosci zobacze co tam pierdziela.

Masz racje to jest zabawa (te pierdzielenie), majace na celu wylonienie prawdy... Wkrotce wszystkie karty beda na stole tongue

Ps. Jeszcze odnosnie zabicia forum dodam, ze to jak najbardziej prawda. Zabiliscie je juz kilka miesiecy temu. Od tygodni nikt u Was nic tworczego i sensownego nie napisal, mimo iz byly ciekawe audycje w NTV w tym czasie. Oby tak dalej!, dalej dyskutujcie o banach, modach w gronie 5 osob i nadal zasmiecajcie i tworzcie sztuczny tlok. Wlasnie do takiego celu zalozylem swoj smietnik, by na FWL byl jako taki porzadek lecz dzieki Wam jak widac sprawy obrocily inny bieg zdarzen..
Do tych podziekowan dolaczaja sie tez inne osoby lecz z wiadomych przyczyn wola pozostac anonimowe i pozostana..

Pozdrawiamy

#5 2013-03-22 10:39:52

robsonic
Administrator

IZA40 wrote:

Czytam ten zrzut z ekranu i...
Powiem tak, za bardzo tego nie rozumiem. To są jakieś oznaki manii prześladowczej. Bo rozumiem, można nas nie lubić, gardzić nami ale żeby regularnie czytywać? No tego nie rozumiem. Ja dzisiaj zrobiłam na tamtym forum rekonesans, bo ktoś mi doniósł, że niby zabiłam FWL. To co tam poczytałam na czacie... o matko i córko. Jak to dobrze, że pewne osoby jednak odeszły w niebyt.
Robsonic, powiem tak: to fajnie, ze masz dobre mniemanie o sobie. To ważne. Jednak mniemanie a rzeczywistość, to widzę dwie różne sprawy. I to tyle w tym temacie. Idę spac.
Jutro posprzątam bałagan po sobie.

Nie zgrywaj niewiniatka i sie nie tlumacz piszac: ''ktos mi doniosl'', bo to juz zenujace sie robi. Nie mysl sobie, ze siedze tu 24h na dobe, przeciez wiesz, ze mam prace i brak czasu na takie bzdury lecz jak sie okazuje nie jestem sam i inni czytaja Was za mnie z grubsza linkujac mi FWL co jakis czas i co ''ciekawsze'' i zwlaszcza pod moim adresem. Badz pewna , ze Twoje wpisy stad nie znikna i lepiej uwazac co sie publicznie pisze, bo anonimow jak sie okazuje nie brakuje w tym srodowisku.

Board footer