Forum Wolnych Ludzi - Bez Cenzury

Zamieszczajcie tu wszystkie wpisy, ktore sa poddawane kontroli i manipulacji na innych portalach.

You are not logged in.

#26 2013-03-03 12:44:35

"gUrol"
Mates
Registered: 2013-02-25

Re: Krok w tyl i powolne zegnanie sie z FWL

:-)
       TO JE PROWDA; http://www.youtube.com/watch?v=RwRAH08wq0M

A reszta to je gufno prowda :-)    in maj podglond, oczywyście :-)   W myśl zasady;
                                                                                                 1. Boska prawda.
                                                                                                 2. Onych prawda.
                                                                                                 3. Gufno prawda.

Last edited by "gUrol" (2013-03-03 12:50:19)

NIE MAM NIC, CZEGO TY NIE MOŻESZ MIEĆ

#27 2013-03-03 21:12:58

robsonic
Administrator
Registered: 2013-01-19

No i jakos gUrola wszyscy tutaj rozumiemy, a na FWL byly jakies pretensje i fochy. Dlaczego? Mial nawet bana za to ze ma chlopak swoj styl i oryginalna forme przekazu. W sumie oryginalny pretekst do zbanowania kogokolwiek tongue Niestety brak tam zrozumienia nawet dla tak prostych wydawaloby sie spraw. To jest oczywiscie tak zwany brak szacunku dla ''wolnego czlowieka''. To jest kolejny konkretny przyklad pokazujacy ograniczanie swobody i wolnej woli czlowiekowi...

PS. Grunt to miec dobre podejscie, czyli zbanowac i po sprawie tongue

#28 2013-03-04 08:03:53

"gUrol"
Mates

ŁoŁ brader, ale się nom dostało pod kuniec kuńca ;-)

:-)))  NIC + NIC -

#29 2013-03-08 07:33:56

"gUrol"
Mates

https://www.youtube.com/watch?v=lqbFWLKjlP4   :-)

Lo mnie toje skoła wyssa elekryki,wszyćo je "pod napięciem",gumofilce to jus mało, cza mnieć bacenie i upchać słomke, coby nie wyłaziła, nobo niehturne kiej by s kszakuf wyłaziło i latajom jak pszysłowiowa "polka po póstem sklepie", miast zy kosikiem, zy paralzatorm i cęgem wsiech porazajom sfojom prundem :-),:-),:-).....Nu , ale "darowanemu koniowiu w zęby się nie zagląda". Takoje moj podgląd :-), :-) :-),,,,,

Powiem Wom na ószko, co cekom, asz wuc "elektryszen" wylezie zy kszakóf :-), :-) :-) Itako 3-mta!!!

THX......ZA NAUKE :-)))

Last edited by "gUrol" (2013-03-08 08:38:47)

#30 2013-03-08 11:41:21

robsonic
Administrator

Czytaliscie to?: http://niezaleznatelewizja.pl/forum/vie … d=1140&p=4

Zero jakiegokolwiek profesjonalizmu. Totalna kolejna klapa. Ja to sie zastanawiam ile jeszcze czasu potrzebuje Karolak by sie w koncu nauczyc profesji bycia moderatorem. Istny cyrk.
Z watku latwo wyniuchac, ze cus mu nie pasuje, ze musi sie dzielic z innymi ''fucha'' jaka mu sie na glowe zwalila kilka miesiecy temu.

#31 2013-03-08 13:32:41

SeJa
Mates
Registered: 2013-02-09
Website

A obiektywnie choć mnie nie lubi i stąd wie że moda nie da się banować (korespondencja w sprawie mojego zbanowania z KS) Z wariatem do ładu się nie dojdzie, ma teraz do "Pani" Tomka jak twierdzi Grześ, Trójkąta ma pretensje że został modem. Wiedziałam że, opcje go zjedzą, te 2 guziki bo więcej nie odkryje pewnie. Serio serio w miejsce cytuj pojawiło się edytuj, odruchowo, wzrokowo się ręką omskła. T2, Koka, RobFidem, Baśka, no schizofrenia ... Cokolwiek to znaczy, a nie FWL. Ale jaja jak by Smoleń powiedział. A Karol zaś się popisał, bo to oczywiste że Grześ się pomylił z guziolami... wink Jak Mu dobrze życzę nauki, bo sama się mylałam w pierwsze chwile. Jednak nie wstawię się za wariatem, bo mi odpłaci bluzgami. Trup, ja znaczy hehe.

Ps. Dobrze Napalm powiedział ... Ap ropo, nad moderatora, pod moderatora, zbanowanych, wyliczonych, oczekujących, sadu, i rady moderatorów. No debil, i tyle. Teraz Pani Tomek musi przeprosić praktykanta, w dzień kobiet wink I błagać by zechciał być asystentem moderatora Pana Leyli jak mniemam hehehe, co zajmie jakieś 40 stron A4 Maili, bez skutku...

Last edited by SeJa (2013-03-08 13:48:27)

Tańcząca na niebie wink | Jeden Bóg, jeden Duch, jedna Moc i jedna Chwała.

#32 2013-03-08 13:44:20

robsonic
Administrator

No ale przeciez trzeba zaraz bylo zrobic wielkie oburzenie. Przeciez ekscelencji post usunieto. Jak tak mozna?. heheheh. Jakby to kogos wogole obeszlo. I przez takie wlasnie postepowanie Karolaka tworza sie niepotrzebne przepychanki i konflikty. Leyla wedlug mnie tez jest niesprawiedliwa. Szybko zapomina o waznych sprawach i ludziach. Upomina tez tylko tych ktorzy sa na przeciwko Karolakowi, natomiast napalmy, cezary niech sobie pisza co chca nawet ja poniekad obrazajac z lekka...

#33 2013-03-08 13:53:18

SeJa
Mates
Registered: 2013-02-09
Website

A pomińmy..., w każdym razie mi też mod lokalny zedytował posta, i ja sama musiałam dodać że był edytowany. Mi bądź co bądź Admince, i co ? Słowa nie powiedziałam, a przytaczam tylko jako przykład http://www.przystan.hol.es/forum/nobo/2 … mitstart=0 Pierwszy post. tongue (Drobiazg nie mam pretensji przecież) To tylko reklama forum tongue

Last edited by SeJa (2013-03-08 18:59:05)

Tańcząca na niebie wink | Jeden Bóg, jeden Duch, jedna Moc i jedna Chwała.

Board footer