Forum Wolnych Ludzi - Bez Cenzury

Zamieszczajcie tu wszystkie wpisy, ktore sa poddawane kontroli i manipulacji na innych portalach.

You are not logged in.

#1 2013-03-02 09:20:24

robsonic
Administrator
Registered: 2013-01-19

''Uprzejmie donosze'' - do jakich absurdow zdolny jest czlowiek..

''  "Zgłaszam moją żonę i jej rodzinę do przeprowadzenia kontroli skarbowej. Przykro mi, że to wszystko napisałem, ale jeśli ktoś jest wredny dla mnie i opowiada bzdury na mój temat, to nie mam zamiaru pozostawać dłużny"
Inspektor Andrzej Bartyska z Urzędu Kontroli Skarbowej w Gdańsku podsumował rok 2012 w kategorii "doniesienia". - Wpłynęły 472 zgłoszenia z wnioskami o przeprowadzenie kontroli skarbowej. Rok wcześniej było nieco więcej, ale pewnie to efekt ówczesnej naszej wakacyjnej akcji "Weź paragon" - wyjaśnia. - Jak widać, są pewne wahania, niemniej na przestrzeni ostatnich lat, po okresie wzrostu, liczba doniesień utrzymuje się na stałym poziomie.

Kto donosi? Skłócona rodzina, konkurencja biznesowa, obrażeni klienci, oszukani pracownicy, wścibscy sąsiedzi i tak zwani zwykli obywatele, którzy podejrzewają lub mają dowody na oszustwa skarbowe. ''

Wiecej tu (zrodlo): http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/ … my_do.html

Tylko takie cus nasuwa mi sie na mysl widzac tyle rozplenionej zawisci ludzkiej :

lub ''oryginal - cover'' jak kto woli:

Board footer