Forum Wolnych Ludzi - Bez Cenzury

Zamieszczajcie tu wszystkie wpisy, ktore sa poddawane kontroli i manipulacji na innych portalach.

You are not logged in.

#1 2013-03-17 10:20:58

robsonic
Administrator
Registered: 2013-01-19

Odpowiedzi bierzace do karol_sawiak 17/03/2013

karol_sawiak wrote:

Robsonic z tego co pamiętam rozwija skrzydła na FWL bis, nie spodobalo mu się prowadzenie tego forum, a za antydziałalność dostał ban , podobnie jak sidorowiec - komentował w sposób negatywny to co tutaj się dzieje więc nie był przeze mnie mile widziany. Sam wybrał swoją drogę, ale jesli go Wam brakuje - róbcie jak uważacie.

Co do Białta - przecież to pupil Gregorego , musi tak ujadać jak aktualnie prowadzi politykę nasz "moderator".

Bezczelne klamstwo.
Z forum odeszlem z powodu niskiego poziomu zarzadzania prezentowanego wowczas przez karola_sawiaka. Postanowilem nic tam nie pisac skoro brakuje tam kultury i nie ma sprawiedliwosci nie wspominajac juz o wolnosci slowa. Karol_sawiak propagowal chamstwo, wulgaryzmy i obrazanie niewinnych userow co mnie zdeprymowalo do dalszego uczestnictwa na FWL. Teraz Karolak juz nie jest modem wiec sprawy maja sie inaczej. I zeby bylo jasne Karol_sawiak nie zrezygnowal z funkcji moda tylko zostala mu ona poprostu odebrana. Czlowiek ten jest dwulicowy i nie mozna mu ufac. Sledzac FWL przez kilka tygodni to On niemal zawsze byl prowodylem klotni i wojenek. Banowal w sposob absolutnie nieuzasadniony i nastepnie kasowal niewygodne watki i posty. Po zbanowaniu niewinnych osob nadal pisal o nich publicznie w sposob nieprzychylny dla nich tworzac tylko podloze do kolejnych przepychanek. Robil to notorycznie z kazdym kto mial choc odrobine odmienne zdanie.

PS. I nie pisz ''z tego co pamietam'', bo zagladasz tu codziennie i regularnie klamczuchu i manipulatorze jeden. Zauwazcie, ze kazdego zbanowanego porownuje do swojego odwiecznego wroga TS - tak jak ja bym mial z Nim cos wspolnego.

karol_sawiak wrote:

Białt, po to zrzekłem się moda by być swobodnym jeźdźcem i liczę się z konsekwencjami.
Poza tym - było pytanie co z Robsonicem, za co ma bana....

http://robsonic.org/fluxbb/viewtopic.php?id=48

Może za to, że żyje życiem innych, a nie swoim ;-) i komentuje szczując . Pewnie łyka też wszystkie seriale TV , M jak Mdłości, Na Złe i Na Jeszcze Gorsze i jakąś Niewolnicę Isaurę do tego.

Sami widzicie. Jestem zbanowany na FWL a Karolak wciaz mnie publicznie obraza i wbija igielki nie dajac mi mozliwosci wypowiedziec sie na swoja obrone. Tak wlasnie sie postepowalo na FWL za rzadami Karolaka ze wszystkimi userami z wyjatkiem napalmow i podobnych. Nie ma co sie dziwic, ze tylu ''wrogow'' i anty FWL uzytkownikow sie porobilo.

#2 2013-03-17 10:46:38

SeJa
Mates
Registered: 2013-02-09
Website

Re: Odpowiedzi bierzace do karol_sawiak 17/03/2013

SeJa wrote:

Gregory Ty nie jesteś w stanie pełnić funkcji moderatora, z przyczyn od Ciebie niezależnych. Zresztą podobnie jak Leyla nie tyle jest twarda a śliska jak piskorz. Oboje jesteście mniej lub bardziej nastawieni negatywnie do mojej osoby jako userki, a moje odbanowanie bylo chyba po to by się pośmiać i mi podokuczać, gdzie i wczoraj Leila za wyzwiska pod moim adresem mnie obarczyła winą mimo chyba 20 raportów. Więc bynajmniej mnie jako userki, nie jesteście w stanie reprezentować. Manipulujecie oboje wpisami i faktami jak wam wygodnie, manipulujecie i własną niezaradność maskujecie wręczaniem kwiatów. No szok, tęsknie za Napalmem.

Tańcząca na niebie wink | Jeden Bóg, jeden Duch, jedna Moc i jedna Chwała.

#3 2013-03-17 14:51:31

owsiane
Member

Zgadzam się z tobą w 100% KS to kłamca i manipulator, a najbardziej się boi TS ponieważ ten pisze o prawdę o tej hienie, i dlatego KS jeżeli ktoś mu nie pasuje od razu jest określany przez niego mianem "kitkowca". Mnie też od razu zrobił TS chociaż wtedy nic nie miałem z TS wspólnego, po prostu pisałem o kłamstwach Kwietnia. Zdziwiłem się strasznie jak to całe towarzycho mając kłamstwa Kwietnia na przysłowiowym talerzu bo przecież o nich pisałem, zamiast zastanowić się, klaskało manipulatorom widząc w tym pasje hehehe, a najaktywniejsze w tym były "intelektualne zera" takie jak doorta czy koka. Dziś w dalszym ciągu nic się nie zmienia Sawiak jedzie po wszystkich a niektórzy są mu w dalszym ciągu jedzą mu z ręki. Żałosne jest to FWL.

#4 2013-03-17 21:30:13

robsonic
Administrator
Registered: 2013-01-19

karol_sawiak wrote:

Seja, daj spokój - co tam na forum robsonica, wszedłem a mnie tam jakiś ciul obraża że kłamie w żywe oczy i że ma bana ma uraz, ale zlewam to . Piszesz tam jeszcze z tymi frajerami typu owsiany vel sidor ?
Na dwa fronty nie ujedziesz daleko ;-), a prowadząc potyczki na wielu forntach nie wygrasz bitwy ;-).
Bartosz to psychopata, mam jego prywatną korespondencję ze mną, zastraszanie, sranie w banie itd - pamiętasz Panie "Roman Rak" ? Ja pamiętam, więc nie rżnij Bartosz tutaj cwaniaka, bo na 4 łapy nie jesteś kuty a słoma z butów Ci dawno wyszła, tylko nie wszyscy o tym wiedzą.

A moze wyjasni jasnie wielmozny pan Karolak kto to jest ciul? Wiesz trzeba wiedziec jak wchodzic tutaj bo prawda czasami moze zabolec. wink. Za bardzo skaczesz ludziom do gardel i pozniej dziwisz sie, ze masz takie a nie inne plony manipulatorze zaklamany? Z tym zlewaniem to tez uwazaj, bo na karku juz troche wiosen masz. Niewiele brakuje jak sie obejrzysz i w koncu dostrzezesz, ze cale swoje zycie "zlales" i spusciles w klozecie. Czego oczywiscie mimo niesympatii Tobie nie zycze...

P.s. W jaka wogole gierke grasz? Wreczono Ci juz przeciez czapeczke wiec jako deklarujacy sie jako "prawdziwy facet" chowasz potulnie ogonek i konczysz te farse...

#5 2013-03-17 22:00:22

owsiane
Member

Hehe oj Sawiak. Powiem ci że patrząc na twoją przeszłość to ty byłeś frajerem o przepraszam bo obraził bym ludzi którzy byli frajerami, ty byłeś zwykłym cwelem, konfidentem który donosił na kolegów wszyscy w twoim mieście o tym wiedzą więc szukasz dla siebie przestrzeni w internecie. . Od dziś będę na ciebie mówił cwel jakoś to do ciebie bardzo pasuje.

Board footer