Forum Wolnych Ludzi - Bez Cenzury

Zamieszczajcie tu wszystkie wpisy, ktore sa poddawane kontroli i manipulacji na innych portalach.

You are not logged in.

#1 2013-03-16 21:24:09

robsonic
Administrator
Registered: 2013-01-19

Kolejna dyskusja wyparowala 16/03/2013

Odbanowano Seje, ta napisala prawde i tylko prawde i jak zwykle puszczono wszystko w niepamiec.. wink Po co tracic czas i cokolwiek pisac?

scan10.jpg

scan11.jpg

scan12.jpg

#2 2013-03-17 09:58:10

SeJa
Mates
Registered: 2013-02-09
Website

Re: Kolejna dyskusja wyparowala 16/03/2013

To napisałam na koniec tam na tamtym forum

"Odnośnie FWL Jeśli ktoś nie wie co się tu wyrabia, co się dzieje, do czego zmierza, co sobą reprezentuje to forum, i większość udzielających się userów, jacy na prawdę są moderatorzy to szczerze współczuje i doprawdy nie ma sensu tego wyjaśniać, zresztą i tak było by skasowane, zmanipulowane jak wszystko ... można się śmiać ale dodam dla tych nowych, to zbiorowisko wariatów, sekta, o podłożu satanistycznym. Dodam że zaprzeczanie, i dyskredytacja to norma dla takich opętańców. Idę sobie i niech się Bóg nad Wami zlituje w tym co przyjdzie po mnie. "

http://niezaleznatelewizja.pl/forum/vie … 936#p15936

Tańcząca na niebie wink | Jeden Bóg, jeden Duch, jedna Moc i jedna Chwała.

#3 2013-03-17 10:49:29

SeJa
Mates
Website

http://niezaleznatelewizja.pl/forum/vie … 936#p15936

SeJa wrote:

O tu ładne kwiatki hihi wink Temat Super Ania popieram, świetny pomysł smile.
Ale znowu ja? Co wy świata poza mną nie widzicie? No miło ale to aż nadto. I jak się teraz czujecie? kiedy Ania Wam odświeżyła co nieco pamięć, a ja wyjaśniłam też w innym dziale dziś? To Wy powinniście przeprosić teraz wink I dziwota że komuś raz na jakiś czas nerwy wreszcie puszczą, szczególnie w obliczu fali oszczerstw, inwektyw, i innej podjazdowej nagonki za sam fakt że żyje. No niestety, to też prawda smile

W ogóle co ja jestem męczenniczka jakaś z medalem z kartofla w klapie, idę sobie w pizdu. Tak jak napisałam u siebie na czacie albo będzie jak u ludzi albo płakał nikt za tym grajdołem nie będzie. Bynajmniej nie moja to sprawa, by się użerać na pośmiewisko. I wszystko smile

A Ty Karol ilu za to że w czapce czy bez zbanowałeś co? 30-60ciu i wszystko. Ja nie potrzebuje mieć w Waszym świecie wrogów po grobową deskę, a właściwie to ładu się nie dojdzie i tak.

SeJa Dobra...

Last edited by SeJa (2013-03-17 10:50:11)

Tańcząca na niebie wink | Jeden Bóg, jeden Duch, jedna Moc i jedna Chwała.

#4 2013-03-17 13:26:21

owsiane
Member

Moim zdaniem widzimy początek końca projektu Zagórskiego i jemu podobnych w formie jaką sobie zaplanowali, czyli promowania kłamców i debili nie dopuszczając do głosu ludzi którzy też zajmują się skomplikowaną problematyką ale myślą racjonalnie. Przykładem jest oczywiście FWL gdzie moim zdaniem, hipokryzja i niezrównoważone pomysły a także poziom intelektualny niektórych użytkowników dobiło do dna. Dziś śmiało można powiedzieć że Zagórski wychował na swoim podwórku szczerzonym przez bandytów typu Sawiak stado niezrównoważonych ludzi którzy nie mogą się ze sobą dogadać a poziom ich dyskusji jest żenujący, jedynym plusem tego jest że jeżeli chcesz poprawić sobie humor to wiadomo gdzie wejść. Zagórski powinien przeprosić za to że wciskał ludziom kity i że promował idiotów jak również porzucić ten chory projekt ewentualnie zmienić podejście ale w jego przypadku to chyba nie możliwe. Tak jak pisałem wcześniej zostanie przy nim kilku idiotów i stworzą swój świat (sektę).

Board footer