Forum Wolnych Ludzi - Bez Cenzury

Zamieszczajcie tu wszystkie wpisy, ktore sa poddawane kontroli i manipulacji na innych portalach.

You are not logged in.

#1 2013-02-26 20:38:02

robsonic
Administrator
Registered: 2013-01-19

Trojkat w zamian za skanik ;)

Czy trojkat tez nie ma czasu na czytanie i zainteresowanie co sie dzieje w jego pokoju? Oprocz zainteresowan i pasji linuxem sa takze inne rzeczy, na ktore trzeba czasem poswiecic swoj cenny czas. Prosze wybaczyc, ale jesli sie juz czegos podejmujemy to robmy to dobrze albo wcale. Bo oferowanie czegos komus ''na odwal'' moze czasem bardziej zaszkodzic niz pomoc. Zaczyna mi byc szkoda P Janusza, z calym szacunkiem dla Twojej pracy wlozonej w FWL. Pozdrawiam serdecznie z tego miejsca gdyz wiem, ze ten wpis nie zniknie bez mojej niewiedzy tongue

PS. Przeciez wiesz ''ze obrabianie tylkow'' przeze mnie w szczegolnosci nie ma tu miejsca, gdyz wszystko jest upublicznione. Zatem po co sie skupiac na czyms sugerujac forumowiczom nieprawde? Chyba nie trzeba Tobie tlumaczyc, ze slowa admina sa prawie zawsze ''swiete'' dla userow?

I jeszcze jedno... Jako jedyny na forum FWL gratulowalem programu okolicznosciowego po roku dzialalnosci NTV : http://niezaleznatelewizja.pl/forum/vie … hp?id=1049
Absolutnie nikt sie nie podpisal.. Troszke to przykre, zeby uzytkownicy w Twoim pokoju mieli w tylku tak ''wazna'' jakby sie wydawalo sprawe dla NTV i JZ.

Board footer