Forum Wolnych Ludzi - Bez Cenzury

Zamieszczajcie tu wszystkie wpisy, ktore sa poddawane kontroli i manipulacji na innych portalach.

You are not logged in.

#1 2013-02-26 09:03:10

"gUrol"
Mates
Registered: 2013-02-25

" CO PISZCZY W TRAWIE " :-)

"-)
     Polska to kochana kraj :-)
====================

http://poznajpolske.onet.pl/gallery/pol … e,197.html

http://tropic.ssec.wisc.edu/real-time/m … /main.html   - gdzie na wakacje.

" - Pępek świata – uważa, że wszyscy istnieją tylko po to, aby JEJ/JEMU było korzystnie, przyjemnie i wygodnie, oczekuje wiecznych zachwytów, w pracy mobbinguje, w życiu prywatnym poniża, obraża, lekceważy."

Wiecej: http://www.eioba.pl/a/45dj/trudni-ludzie#ixzz2LzhJcwym

i cos dla uszu : http://teksty.org/akurat,lubie-mowic-z- … t-piosenki

Last edited by "gUrol" (2013-02-26 09:05:13)

NIE MAM NIC, CZEGO TY NIE MOŻESZ MIEĆ

#2 2013-02-26 09:18:56

"gUrol"
Mates

Re: " CO PISZCZY W TRAWIE " :-)

:-)
          " Założenie jakie przyjęli mędrcy starożytni dla terminu WSZYSTKO, oznacza, że wewnętrzna natura WSZYSTKIEGO jest NIEPOZNAWALNA, gdyż tylko ONO może i jest w stanie pojąć swoją naturę i istnienie."
     http://wplyw-boga-na-nasze-zycie.blog.o … -wszystko/

#3 2013-02-26 09:27:08

robsonic
Administrator
Registered: 2013-01-19

I dlatego my jako ludzie jestesmy jednak ''prymitywni'', bo ogranicza nas jezyk porozumiewania sie. Gdybysmy sie porozumiewali telepatycznie to co innego. Niestety znaczenia wyrazow nie maja takiego samego zrozumienia dla kazdego z nas. Na przyklad co oznacza dla Ciebie okragly? Ja na przyklad widze ring (takie jak w audi, czy 5 kolek olimpijskich). Ktos inny zobaczy pilke tenisowa czy kolo samochodowe badz obwazanki, itd. To samo dotyczy kolorow, zapachow, odczuc, rzeczy materialnych i nie. Poprostu wszystkiego. Nawet ten wyraz WSZYSTKO kazdy z nas pojmuje inaczej, mogbym sie zalozyc...

#4 2013-02-26 10:13:23

"gUrol"
Mates

"  Nawet ten wyraz WSZYSTKO kazdy z nas pojmuje inaczej, mogbym sie zalozyc..." :-)

Dobrze prawisz, zważ ino, że dawniej za wyrażenie/ukazanie "inności"= na stos, lub jak wolisz :-), na pal.
I MAJĄC SIĘ ZA ISTOTY ROZUMNE, w jakim stopniu dokonaliśmy? "postępu w tej dziedzinie, powiem tak : " asz rzal /rz/-bo większy żal
dupę ściska" / mówię o swojej/ :-)

http://teksty.org/t.love,iv-lo,tekst-piosenki
             http://teksty.org/daab,podzielono-swiat,tekst-piosenki

Last edited by "gUrol" (2013-02-26 10:14:44)

#5 2013-02-26 10:28:17

robsonic
Administrator

Jasne..
A jak jest dzisiaj-teraz? Za ukazaniem innosci na glowie masz ZUS, KRUS, US, URT, ZAIKS, jeszcze do niedawna ARMIE, ITD.. ITD  Probujesz ''ukazac innosc'' w jakiejkolwiek dziedzinie to plac i placz. Co gorsza juz nawet ''innosci'' nie trzeba ukazywac a placic trzeba.

#6 2013-02-26 10:37:15

"gUrol"
Mates

Robciu cza to moim zdaniem łot tak :-)))  http://teksty.org/oddzial-zamkniety,par … t-piosenki
                                                 http://www.youtube.com/watch?v=eP5wNDeGqLk

Last edited by "gUrol" (2013-02-26 10:57:20)

#7 2013-02-26 20:25:51

robsonic
Administrator

scan5.jpg

Co piscy w trafce? - a to je pytanie..

Czyzby starcie modow odbylo sie przedwczesnie?  Czyzby Leyla wyczula poplecznika Karolaka, zbanowanego napalma?

#8 2013-02-27 09:22:29

"gUrol"
Mates

Ujmę to tak, "trafki" to jo bym do tego nie mienszał, patamu szto; gdy idziemy po trawie, to trawunia jusz kilka m. zanim
    w nią wdepnę, zmienia w jakiś cudowny sposób swoją strukturę, "elastyczieje", mięknie, coby sie nie złamać pod moim gumofilcem :-)
Ciekawi  mnie ino insza sprawa, otusz; jak się zachowuje gówienko jak wycuwa ze chcem we wniego wcisnć hodaka??? :-)))

http://teksty.org/feel,pokaz-na-co-cie- … t-piosenki

#9 2013-02-28 08:07:19

"gUrol"
Mates

Tak sobie pszy "coofi" o słonecznym :-) poranku dumam nade poprafczakamni i inszymi takemni jak np; "PREDYSTYNGOWANY"
cycuś tak :-), poprosiłem bradera  w goglah, coby moze un cosik wi, no a un odras. muwis i mos;
Cyt. 
        " Niektóre, co ciekawsze „okazy”, pewne siebie, acz nieświadome swego „buraczanego” dziedzictwa z dość dużą swobodą i lekkością, (zazwyczaj poprzez swoje zachowanie, daleko odbiegające od nienagannego - dop red. ) zdają się krzyczeć, iż etos dżentelmena, dawno już zaniknął. "

http://www.swiatpl.com/home/art.php?id=6465
                                                                    http://teksty.org/edyta-bartosiewicz,ur … t-piosenki
POZDRAWIAM :-)

#10 2013-03-01 10:39:16

"gUrol"
Mates

"     System życia też ma swój fundament. Jest nią matryca."

"Znane są nam fundamenty budynków czy budowli, ale nie znamy fundamentów naszego upadającego oraz  Nowego Świata. W starym  świecie obowiązywał fundament oparty na matrycy: „ grzech – osąd – kara” . To świat wymiaru 3 D, który jest w rozsypce."

Wiecej: http://www.eioba.pl/a/46dp/fundament-sw … z2MHcBEm8r

http://www.youtube.com/watch?v=Qqb-K8-UbNk

#11 2013-03-04 17:44:36

"gUrol"
Mates

Ano P I SZ CZ Y !!!
"Tam gdzie jest Światło tam jest Cień tak długo, jak planeta nie znajdzie się całkowicie w Bezczasowym Bycie."
https://soulowicz.wordpress.com/2013/03 … galaktyki/

#12 2013-03-05 12:02:05

"gUrol"
Mates

Ano P I SZ CZ Y !!! ....Cd.

" Temat został zauważony dzięki wsparciu, jakie zapewnił prestiżowy magazyn Nature."  :-)))

http://innemedium.pl/wiadomosc/papiez-k … zji-obcych

#13 2013-03-06 09:19:30

"gUrol"
Mates

"CELEM PRZYSZŁOŚCI JEST PEŁNE BEZROBOCIE, TAK ABYŚMY MOGLI

SIĘ BAWIĆ." :-)))
                                        Arthur C. Clark
                                              Nobo łod roboty som rObOtY :-)))
                                                                                               gUrol

Last edited by "gUrol" (2013-03-06 09:23:45)

#14 2013-03-06 09:31:42

robsonic
Administrator

Do tego sie w sumie caly czas dazy, zeby wyeliminowac czlowieka z produkcji (fabryk). Nowoczesne linie produkcyjne sa tak bardzo zautomatyzowane, ze ewentualne ''korekty'' czy ''zmiany'' moze wykonywac 1 czlowiek nawet nie wychodzac z domu.
Niestety to napedza fale bezrobocia. Na ziemii niestety raju nie ma i pieniadze nie leca z nieba. Mysle, ze to bedzie jedna z przyczyn jakiegos przelomu, moze wojny czy jakiegos innego kataklizmu w niedalekiej przyszlosci.

#15 2013-03-06 10:50:51

"gUrol"
Mates

I to je właśnie to, po prostu mamy mamy insy oglond na tom sprawe, nobo puki co jenacej być nie moze, lecz zmierzamy
      w szybkim tempie do;
                                      ABYŚMY MOGLI  SIĘ BAWIĆ. :-))) łobez "....."
   http://nnka.wordpress.com/2012/12/20/co … taj-serca/  :-)))

Ino momy do załawtfienia iesce tom podziałke i zjednocyć :-)))

Last edited by "gUrol" (2013-03-06 10:58:05)

#16 2013-03-06 11:12:44

robsonic
Administrator

Wlasnie nie... Na ziemii tutaj teraz to jest niemozliwe. Prosty przyklad FWL - zobacz co sie dzieje. Jeden drugiemu skacze do gardla za nic.. Taka jest nasza natura czlowiecza - jestesmy zli niestety. Mimo , iz moze sie nam wydawac, ze ''staramy sie'' czynic dobrze. Po co sie starac? Powinnismy naturalnie czynic dobro.
Z jakiegos powodu utkwilismy tutaj za kare. Gdyz wedlug Biblii ziemia jest obecnie pieklem. To by sie moglo zgadzac, patrzac i obserwujac dookola co sie dzieje. Czlowiek czlowiekowi wrogiem raczej niz przyjacielem. Fakt niezaprzeczalny..

#17 2013-03-06 11:22:35

"gUrol"
Mates

"Czlowiek czlowiekowi wrogiem raczej niz przyjacielem. Fakt niezaprzeczalny.."
                    Wobec powyższego, kim jo jezdem lo Cie? :-)))

a gdzie odp. ??? na moje pyt.

Last edited by "gUrol" (2013-03-06 12:01:30)

#18 2013-03-06 11:37:41

robsonic
Administrator

Teraz klaniaja sie wyliczenia matematyczne.... Zastanow sie ilu znasz ludzi, a ilu z nich uwazasz za przyjaciol? Dokladnie sie zastanow nad ''przyjaciol'' - reszta to Twoi wrodzy raczej. Nie wierzysz? Prawdziwych przyjaciol sie poznaje w biedzie - swieta, stara prawda.
Jesli potrzebowalbys pomocy to wiesz na kogo mozesz liczyc wink? Ilu wsrod Twoich znajomych wyciagnie do Ciebie rece? zastanawiales sie?
Najlepszy wtedy przyjaciel to Ty sam - ''umiesz liczyc to licz na siebie''..

Swoje wnioski pisze a autopsji.. stety albo niestety..

Ja sie zawiodlem nawet na tych swoich ''prawdziwych kumplach'' - przyjacielach ktorych znalem od lat dzieciecych.
Ludzie lubia wykorzystywac innych, ja niestety zawsze wszystkim pomagalem, lecz jak sam potrzebowalem pomocy to i sam musialem sie uporac z problemami... Ludzie szybko zapominaja jak sie im czyni dobrze, ciagle chca wiecej jak sie im pozwala... i dlatego ''daj palec a urwa reke''

"gUrol" wrote:

Wobec powyższego, kim jo jezdem lo Cie? :-)))

Na pewno nie przyjacielem.... Czy wrogiem to sie okaze ;P  Status przyjaciela zdobywa sie latami a nie w 5 minut.. Poza tym czyny o tym decyduja. Przeciez nie mozemy byc az tak lekkomyslni i nazywac ludzi przyjaciolmi dopiero co poznawszy sie na ulicy bo bedzie to nieprawda. Nie zrobiles mi jeszcze krzywdy, ani nie pomogles wiec Kolega, Kumpel raczej tu jest odpowiednio i na miejscu... Z kolei czy ''kumplom'' sie ufa bezgranicznie?

#19 2013-03-06 14:03:08

"gUrol"
Mates

Robciu kochany co byś wiedział, paplanie zy Tobom je lo mnie łogromnom radoścom. :-)

Po i-se, ajm śur/ino nie świntus/, co nie spuścis mnie do bańki :-)
  Po 2-ge, lubienie do Cie mom łod pirszego wejrzenia /rz/-nawet sie udło/ :-) /tu bym dał pow. o nosie lecz bym świnusył HIHIHI, ino miej na baceniu (uwadze), co jo jezdem chetero. :-)
  Po 3-ie. jezdeś spoko Gostek i nie cza mi casu by uznać Ciebie za PRZYJACIELA, nie oczekując nic w zamian:-)
szrajbnołeś "Poza tym czyny o tym decyduja."
                         Łoooo tak "scyny"majom tu łogromne znacenie, sce-gulnie jak jeden by tak 2-emu wy gumofilce :-)))

Last edited by "gUrol" (2013-03-06 14:29:03)

#20 2013-03-06 14:14:21

robsonic
Administrator

Ja tez Cie lubie, zwlaszcza te Twoje krzaczki tongue. Lecz Ty inaczej rozumujesz slowo ''przyjaciel''. Dla mnie przyjaciel to ktos komu moge wyznac swoje najglebsze sekrety {jesli wogole sa} i zaufac bezgranicznie. Dodatkowo wiem, ze moge zawsze na niego liczyc. W tym konkretnym przypadku jednego takiego przyjaciela juz mam - jest Nia moja Kobieta. Mam tez innych ''przyjaciol'' lecz niestety nie zaufalbym im bezgranicznie wiec pozostaja dla mnie kolegami, kumplami, znajomymi... no ewentualnie ''przyjaciolmi''.

PS. Dla mnie kogos lubic to za malo zeby nazywac przyjacielem...

#21 2013-03-06 18:25:29

"gUrol"
Mates

No właśnie przyjaciele sie nie ślimaco ino łodras we kszocki. tylo gadołem Tobie, co jo chetero ;-), ale obacem co da sie zrobić, we fkońcu łod cego mo sie pezyjaciuł/u-tysz sie udło-otwartość między przyjaciółmi/ :-)
" przyjaciel to ktos komu moge wyznac swoje najglebsze sekrety {jesli wogole sa}i zaufac bezgranicznie."
    Nu jo mom inszy podgląd, scegulme na te "najgłępse", opciąrzasz przyjaciela odp. za sfoje ewentualne przekrenty,a wisz co kłammstwo je beeee!
"przyjaciel"w nawiasach?,jusz otem gadali my,to jak cukierek bes papierek :-)
W moim mniemaniu Przyjażń przez D.P to je ło tako;
Cyt.
    Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty.
To też nie diabeł rogaty.
Ani miłość kiedy jedno płacze
a drugie po nim skacze." - muza tu jest ważna,ale słowa są warzne "-)
                                 http://teksty.org/happysad,zanim-pojde,tekst-piosenki

#22 2013-03-06 21:58:00

robsonic
Administrator

Tu masz lepiej wyjasnione:

#23 2013-03-07 07:22:14

"gUrol"
Mates

Cyt.  "IM SŁABSZE SĄ WIĘZI PRZYJAŻNI, TYM TRUDNIEJ JE ZERAĆ. :-)     x X......
                =====================================================

Robciu słonecko, chiba nawet nie wyobrarzasz sobie jak powyrzszym rozmnięczyłeś moje Serducho :-)))
                     A przede wszystkim, łokrutiem  CHEPI, że tak piknie sobie wyjaśniliśmy:  P RZ Y J A Ż Ń                               
                                      Tak 3-MAJMY, nobo łoto i ONLI we ftem TEMACIE SIĘ ROZŁAZI :-)))
" Po 3-ie.jezdeś spoko Gostek i nie cza mi casu by uznać Ciebie za PRZYJACIELA, nie oczekując nic w zamian:-) " #19

:-)  "Kiedy z serca płyną słowa
Uderzają z wielką mocą
Krążą blisko wśród nas ot tak
Dając chętnym szczere złoto
I dlatego lubię mówić z Tobą"    -   Akurat  -  tyt. Lubię mówić z tobą  /muza, je tu weżna. Tekst je tu werzny :-) /
----------------------------
     A to dumam, co moze lo Cie być BYK suprajs ?  /jusz niejednokrotnie łotem bazgrałem/
    Cyt.
          "A jutro niesie nadzieję i
Choć może głupio to brzmi
Bądź przyjacielem swym
A zaczniesz na nowo żyć"  :-)))       http://teksty.org/dzem,do-przodu,tekst-piosenki

Last edited by "gUrol" (2013-03-07 09:39:58)

#24 2013-03-07 09:56:22

"gUrol"
Mates

"Pewnego razu, bardzo dawno temu, na wielkim spotkaniu zebrali się wszyscy bogowie. Starali się znaleźć miejsce na ukrycie Mocy, żeby ludzie nie mogli czerpać z tej wszechpotężnej siły.. Pierwszy zabrał głos młody, porywczy bóg i zaproponował ukryć ją na szczycie najwyższej góry, drugi bóg jednak przestrzegał, że prędzej czy później człowiek i tak wejdzie na górę i zawładnie Mocą. Inny bóg radził ukryć Moc w głębinach morskich, ale i ten pomysł zakwestionowano tłumacząc, że człowiek znajdzie sposób na nurkowanie w głębinach. Jeszcze inny bóg sugerował ukrycie Mocy głęboko pod ziemią, ale i ten zamysł odrzucono dowodząc, że człowiek się do niej dokopie. Aż w końcu pewien stary, mądry bóg zaproponował:

- "ZAMKNIJMY W GŁĘBI SAMEGO CZŁOWIEKA, LUDZJOM NIGDY NIE
    -  PRZYJDZIE DO GŁOWY.BY WŁAŚNIE TAM SZUKAĆ."

-  TAK TEŻ UCZYNIONO.  :-)))   
                                   To je /kopjuj,wkej/
                               łod mojego ulubieńszego "paploka"

Sinbard 
                                 ======= 

Last edited by "gUrol" (2013-03-07 10:00:53)

#25 2013-03-07 12:18:02

SeJa
Mates
Registered: 2013-02-09
Website

"gUrol" wrote:

"Pewnego razu, bardzo dawno temu, na wielkim spotkaniu zebrali się wszyscy bogowie. Starali się znaleźć miejsce na ukrycie Mocy, żeby ludzie nie mogli czerpać z tej wszechpotężnej siły.. Pierwszy zabrał głos młody, porywczy bóg i zaproponował ukryć ją na szczycie najwyższej góry, drugi bóg jednak przestrzegał, że prędzej czy później człowiek i tak wejdzie na górę i zawładnie Mocą. Inny bóg radził ukryć Moc w głębinach morskich, ale i ten pomysł zakwestionowano tłumacząc, że człowiek znajdzie sposób na nurkowanie w głębinach. Jeszcze inny bóg sugerował ukrycie Mocy głęboko pod ziemią, ale i ten zamysł odrzucono dowodząc, że człowiek się do niej dokopie. Aż w końcu pewien stary, mądry bóg zaproponował:

- "ZAMKNIJMY W GŁĘBI SAMEGO CZŁOWIEKA, LUDZJOM NIGDY NIE
    -  PRZYJDZIE DO GŁOWY.BY WŁAŚNIE TAM SZUKAĆ."

-  TAK TEŻ UCZYNIONO.  :-)))   
                                   To je /kopjuj,wkej/
                               łod mojego ulubieńszego "paploka"

Sinbard 
                                 =======

Po pierwsze to nie jest przypowieść Autorstwa Sinbada, a stara przypowieść. Po drogie nie przepadam za religiami, gusłami, mitami i innymi pierdołami byle dalej od prawdy. Po 3 o czym by to miało świadczyć? Ze stwórcy chcieli człowieka uczynić niewolnikiem? Więc po co w ogóle dawali by gdziekolwiek tę moc? Gdyby ją mieli. Ze rzekomi bogowie, zajmują się jedynie krzywdzeniem ludzi? A jednocześnie sam Twierdzisz że jesteś Synem Stwórcy i masz ową moc, no sprzeczność. Szkoda słów. wink

Mity Greckie identyczne swoją drogą z rzekomym chrześcijaństwem urojonym a nie prawdziwym, jak KrK i inne. Dokładnie to samo.

Last edited by SeJa (2013-03-07 12:23:11)

Tańcząca na niebie wink | Jeden Bóg, jeden Duch, jedna Moc i jedna Chwała.

Board footer