Forum Wolnych Ludzi - Bez Cenzury

Zamieszczajcie tu wszystkie wpisy, ktore sa poddawane kontroli i manipulacji na innych portalach.

You are not logged in.

#1 2013-02-12 08:31:32

robsonic
Administrator
Registered: 2013-01-19

Krok w tyl i powolne zegnanie sie z FWL

Niestety watek nie przetrwal na FWL nawet 10 godzin.. Oto moj ostatni wpis:

robsonic wrote:

Spodziewalem sie znow Twojej odpowiedzi Tu a nie na Priva. I Ty smiesz miec do mnie watpliwosci o prawdziwosci bycia facetem? Zarzucasz mi dwulicowosc? I pszestan juz klamac prosze.

Otoz oglaszam wszystkim, ze wyslalem Karolowi kulturlnego maila (tak jak na moda przystalo, chociaz nim nie jestem) z wyjasnieniem sprawy z IZA40 ktora nagle z chmur zaczela te burze zmanipulowana przez pewna osobe ''ze srodowiska''.

Odpowiedz przyszla szybko bardzo wulgarna i bez jakiegokolwiek szacunku lecz tego tu nie przytocze ze wzgledu na szacunek do Karola jako czlowieka. Moge wyslac caly full header na zyczenie do ekipy w celu weryfikacji prawdziwosci wiadomosci.

Nie zrobie Karol tak jak mi rozkazales w mailu, to bylby chyba najwiekszy zart i niezasluzona niespodzianka dla Ciebie.

Prosze Pansta, Karol tak naprawde manipuluje informacja. Jest dezinformatorem, przyklad ostani watek o ''zagraniczniakach'' gdzie tolerowal chamskie przycinki w kierunku emigrantow i sam mial z tego ubaw. Nastepnie w wyniku furii zbanowal niemal wszystkich nie zgadzajacuch sie z Nim lecz zostawil najgorszego trolla i bez kultury forumowicza - napalma. Po mojej natarczywej interwencji w koncu (bo nie mial juz wyjsca) w kolejnosci ostatniej dal mu kilkudniowego bana.

Pamietajcie ''PRAWDA JEST GDZIES PO SRODKU''. Jest to moj ostatni jubileuszowy 500 wpis.
Dopoki ekipa bedzie tu trzymac Karola dajac mu przywilej banowania wszystkich to forum nigdy nie zyska oklaskow.

I tak dlugo z tym zwlekalem, lecz chcialem sie przekonac na wlasnej skorze kto tu tak naprawde sobie w kulki leci. Jestem zbyt powaznym czlowiekiem by nadal tolerowac wszystkie szpilki w moim kierunku, forumowicze juz sie chyba do tego przyzwyczaili.

ZEGNAM

#2 2013-02-12 08:38:42

robsonic
Administrator

Re: Krok w tyl i powolne zegnanie sie z FWL

Jeszcze tylko dodam, ze Iza40 zostala zmanipulowana przez Karola. Wybral najslabsze ogniwo wsrod kilku pozostalych tam jeszcze swoich poplecznikow. No coz, forum ktore ma ponad rok czasu i jest podpiete pod nieco bardziej popularna NTV ma zaledwie 10 czynnych uzytkownikow. Bravo Karol. Ktos Ci juz tam napisal, ze ''zostaniesz sam''...

#3 2013-02-12 08:56:22

Edek z ''Fabryki kredek''
Member
Registered: 2013-02-12

I jak zwykle został ''cichcem'' ... zamieciony pod dywanik , przez trójkąt , lecz już ten euklidesowy w przestrzeni x,y,z ... z grzeczności nie wymienię już nazwisk tworzących ową geometryczną figurkę .
To było/jest wirtualne [z nazwy] FWL , aczkolwiek widzę , że są tam bardzo wartościowe i przemyślane wpisy ... a jak są wpisy , to i ''osoby'' za nimi stoją .
Lecz ich wybór należy do nich , zacz są to ''wolni ludzie'' bez prawa posiadania swojego zdania . Nie chodzi mi tu absolutnie o wywołanie konfliktu ad personum tylko pokazanie jak można dokonywać manipulacji . Owi ''wolni ludzie'' być może kiedyś , tam się przebudzą , przejrzą na oczy i dostrzegną ten błysk  prawdy .

A prawdziwa ''cnota'' krytyk się nie boi ... co stoi w sprzeczności z poglądami Pana Karola i wrocławskiego dwójkąta .

#4 2013-02-12 09:13:42

robsonic
Administrator

Tylko co gorsza tamci ''wolni'' niektorzy ludzie maja juz po 40, 50 i wiecej lat. Niedlugo czasu im nie starczy na przebudzenie..

Edek z ''Fabryki kredek'' wrote:

I jak zwykle został ''cichcem'' ... zamieciony pod dywanik , przez trójkąt , lecz już ten euklidesowy w przestrzeni x,y,z ... z grzeczności nie wymienię już nazwisk tworzących ową geometryczną figurkę .

Tak zgadza sie, to zrobil Trojkat - nie wiem nawet czy on czyta cokolwiek, tylko kasuje raportowane posty z miejsca. Wczoraj Karol Sawiak dostal szalu napadowego po moim ostatnim wystapieniu. Modyfikowal swoj post co chwile, kasowal, edytowal i pisal na nowo i raportowal hehe. W koncu topik, zamiast zostac zamkniety oczywiscie zostal unicestwiony. Czy Oni naprawde nic nie widza?

Edek z ''Fabryki kredek'' wrote:

To było/jest wirtualne [z nazwy] FWL , aczkolwiek widzę , że są tam bardzo wartościowe i przemyślane wpisy ... a jak są wpisy , to i ''osoby'' za nimi stoją .
Lecz ich wybór należy do nich , zacz są to ''wolni ludzie'' bez prawa posiadania swojego zdania . Nie chodzi mi tu absolutnie o wywołanie konfliktu ad personum tylko pokazanie jak można dokonywać manipulacji . Owi ''wolni ludzie'' być może kiedyś , tam się przebudzą , przejrzą na oczy i dostrzegną ten błysk  prawdy .

A prawdziwa ''cnota'' krytyk się nie boi ... co stoi w sprzeczności z poglądami Pana Karola i wrocławskiego dwójkąta .

I znow sie zgadza, jest tam kilka wartosciowych wpisow od ludzi wydaloby sie ''wartosciowych'' lecz jesli nawet tacy nie dostrzegaja prawdy to o czym tu myslec. Chyba musza sie przekonac ''na wlasnej skorze'' tak jak ja i z kim tak naprawde maja do czynienia. A wystarczyloby zrobic porzadek tylko z jedna osoba...

#5 2013-02-26 19:09:22

robsonic
Administrator

scan4.jpg

Panie Karolak prosze sprawdzic w slowniku co oznacza slowo ''szkalowac'' zanim cos napiszesz publicznie na moj temat nastepnym razem http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2526598

Powiedz lub wskaz gdzie i kiedy konkretnie napisalem chociaz jedno slowo stawiajace P Janusza w zlym swietle pokazujac tym samym, ze masz klase mimo wczesniejszego okazywania braku kultury.

Dorotka - zadalas pytanie i nie dostalas jak zwykle odpowiedzi na temat. Zastanowilas sie chociaz dlaczego? Przeciez to jasne... I wiesz co?, nie dostaniesz od Niego prawdziwej odpowiedzi wcale, bo moj ban jest za free. Ot tak sobie, kaprys moda. cool Poza tym ban zostal dany juz po moim odejsciu - samoczynnie bez mojego udzialu w dyskusjach. Ja nie rzucam slow na wiatr, odejscie to odejscie i nie mialem zamiaru tam juz nic pisac. Poza tym liczba 500 fajnie wyglada. Srodowisko FWL sie sypie niestety i nic na to nie poradzisz.

I jeszcze jedno zanim napiszesz cos takiego :

Doorta wrote:

hm..jakby tu powiedzieć Karol, coby nikogo nie dotknąć
zdaje się, że każdy bawi się tak jak lubi, ale, ale, ale, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma smile

Sugeruje Tobie czytac wiecej i wszystkie posty obu stron a nie wybiorczo tylko te, ktore sa krotkie i Ci sie podobaja. W dyskusji wysluchuje sie zawsze obu stron zeby wyciagac obiektywne wnioski. Nie wiem czy sobie zdajesz z tego sprawe ale przyczyniasz sie do podtrzymywania mitow i nieprawdy przyklaskujac akurat w tym konkretnym przypadku swojemu koledze.

#6 2013-02-26 19:23:51

SeJa
Mates
Registered: 2013-02-09
Website

Co do mnie to też nie jest prawda bo ja mam własny serwis. Nie mniej Robsonic tu nie mija się z prawdą i nigdy nie szkalował  Pana "J Zagórskiego" cytując. A Podobnie jak Leyla śmiem twierdzić że wręcz przeciwnie.

W tym świetle czy Ban dla Rosonica nie był nadużyciem funkcji? Jak tam się zwykło mawiać w celu "rozgrywek osobistych" a ja dodam poprawności politycznej, czy też uległości totalnej i braku prawa do poglądów w ogóle i szczególe.

Pozdrawiam smile

Last edited by SeJa (2013-02-26 19:25:54)

Tańcząca na niebie wink | Jeden Bóg, jeden Duch, jedna Moc i jedna Chwała.

#7 2013-02-26 21:24:13

SeJa
Mates
Website

No i mnie zbanowali na stałe na FWL dokładnie tak samo jak Rosonica, za to ze tu pisałam. A tam już nie. smile

Last edited by SeJa (2013-02-26 21:24:53)

#8 2013-02-26 21:28:32

robsonic
Administrator

SeJa wrote:

No i mnie zbanowali na stałe na FWL dokładnie tak samo jak Rosonica, za to ze tu pisałam. A tam już nie. smile

Ale to przeciez bylo do przewidzenia.. Wyglada na to ze na FWL obowiazuje system banow z lat '80 - dawno przedawniony i nieaktualny a regulamin choc istnieje w zakladce w praktyce go nie ma. To po co ktos go wogole napisal? A moze zostal skopiowany z innego forum? , zeby tak o sobie byl i jakos wygladal wink
Pytanie tylko kto dal bana? Leyla powinna widziec. Jak myslisz Trojkat czy Karolak?

#9 2013-02-28 11:26:03

owsiane
Member

A co to za różnica kto dał bana oni wszyscy w tym samym błotku siedzą i nim się bawią . Do tego ich zachowanie jest żenujące, rozumiem że mnie atakują ponieważ jestem na bakier z ich guru , ale nie rozumiem dlaczego wam nie dają spokoju.

#10 2013-02-28 12:05:41

SeJa
Mates
Website

Ten Moderus kwintus co mnie na taczce wywoził a teraz sam się na tej taczce przewiózł i jest zbanowany. Napisał prawdę "Ja się jej po prostu boję" tongue No cóż bywa tak.
Bo też hmm, pomijając już wrogość powszechną do Boga, co ja nikogo nie nawracam o czym też i mój serwis świadczy. Bo też nie jestem religijna, nie dałam się zahipnotyzować ani religii, ani komunie, ani kapitalizmowi, ani low planet gdzie jedyne dozwolone jest wzajemne hipnotyzowanie się stwierdzeniami rodem z modułu plastikowej lali szeregowego Roky'ego z Pingwinów Madagaskarskich typu "Miłość, tęcza, uwielbiam zorze polarną i pokojowe manifestacje, dobrze jest czynić dobro ..." Gdzie wystarczy nocą wejść w nieodpowiednią bramę by się przekonać o własnej ślepocie, czy obejrzeć jakichś kryminał albo też grę wideo dla dzieci. Ja mówię prawdę, trafiam w dychę i złu też nie dam się zahipnotyzować. Nie jestem ani taka ani siaka, strach się bać. wink Bo jak mawiała moja Babcia, jeszcze się taki nie narodził co by mi dogodził, no może poza NWO wink Co też i Matka Ziemia realizuje w ramach Oczyszczenia planety zakręcając kurek z inteligencją temu gatunkowi jeśli chodzi o żyjących ciałem jedynie... Hip Hip hura taka tak oczyszczenie, oczyszczenie wink

Ponaddualizm w wydaniu Tęcza i kwiatki tongue
Duchowość w wydaniu, relacje ważniejsze niż zasady, moralność, trzeźwy osąd, liczy się tylko powszechna hipnoza i udawanie. Bo nie daj mikołaju żeby wyszło szydło z worka, to będzie lepszy świat? Sądzę że Głupszy i fałszywszy jedynie, a nie prawdziwszy tongue A lepszy jedynie, bo kto na naiwności i anarchii skorzysta? Jak nie Pedofile, Gwałciciele, Handlarze śmiercią, Mordercy, ... Ale przecież takich nie ma na low planet. A wszystko można załatwić uśmiechem. No kretynizm a nie rozwój.

Last edited by SeJa (2013-02-28 12:51:59)

#11 2013-02-28 12:51:20

robsonic
Administrator

Gregory dostal bana za to ze napisal prawde o Karolaku. Zbanowal go karol_sawiak. Niestety wedlug mnie powinna go zbanowac juz wczesniej Leyla za to , ze Cie SeJa obrazil. Jak mozna tolerowac takie rzeczy na publicznym forum. Jesli juz sie banuje to trzeba zbanowac obie strony albo wcale. Moderator to osoba bezstronnicza. Karol_sawiak sie do tego nie nadaje. Co najmniej powinno sie mu odebrac mozliwosc banowania. Niech na tym swoim podworku w dziale slaska siedzi, ale do reszty powinien miec ograniczenie.

#12 2013-02-28 12:54:23

SeJa
Mates
Website

Podobno nie można podważać decyzji Moderatorów, co sam robił i pochwalał, razem z Gregorym smile Szczerze Robsonic to mnie to już nie grzeje ani nie ziębi. Ja sobie obserwuje tę transformację z bezpiecznej odległości tongue

#13 2013-02-28 12:55:38

robsonic
Administrator

SeJa wrote:

Podobno nie można podważać decyzji Moderatorów, co sam robił i pochwalał, razem z Gregorym smile Szczerze Robsonic to mnie to już nie grzeje ani nie ziębi. Ja sobie obserwuje tę transformację z bezpiecznej odległości tongue

Ja tak juz zrobilem nieco wczesniej, przeciez wiesz tongue

#14 2013-02-28 13:01:46

SeJa
Mates
Website

Przecież wiem, a pogadać sobie można. W końcu jesteśmy wolni tongue Byle nie oszaleć w domu wariatów, i tu mówię szerzej, globalnie, bo ładu nie dojdziesz.

Polecam przedostatnią scenę i ostatnią w filmie "Rewolwer" Tę szachową, tam padło ciekawe zdanie, nie jedno zresztą o wyzwalaniu od wroga... i dalej. tongue

Last edited by SeJa (2013-02-28 13:05:30)

#15 2013-02-28 13:04:56

robsonic
Administrator

A skad, tylko patrzec jak sie tu Gregory zarejestruje czy napalm hehe.. Juz wiedza, ze my tu nikogo nie banujemy wink , a reguly gry sa proste i zwiezle, bo po co pisac eseje ktorych i tak nikt nie czyta wink

#16 2013-02-28 13:08:43

SeJa
Mates
Website

Podobno ludzie są głodni wiedzy, śmiem wątpić, raczej szukają psychoterapii ... A właściwie tylko wtedy jeśli łechcze ego. Wiec nie wiem na ile mój serwis ma sens... Chyba tylko jako radosna twórczość, bo równie dobrze do szuflady bym mogła pisać. Taka prawda. Bo jestem w necie od niemal początku.

Mówię szczerze co myślę. Choć wolała bym się mylić oczywiście. Lecz nie mam Angielskiego tudzież Amerykańskiego nazwiska. I do tego jestem agresywną fanatyczką... i wszystko co złe. Żydowską Swiadkinią Jechowy i Robsonicką Biczowską ostoją, gdzie indziej i gorzej niewyobrażalnie gorzej hehehe big_smile

Last edited by SeJa (2013-02-28 13:22:19)

#17 2013-02-28 13:22:53

robsonic
Administrator

To smutne, ze tak Cie obrazaja na FWL i do tego jeszcze zbanowali bez mozliwosci obronienia sie. Lecz ciesze sie, ze zupelnie przypadkiem wpadlem na pomysl tego forum. Przynajmniej tutaj jest miejsce by publicznie odpowiedziec. A czy to ktos przeczyta? Zdecydowanie tak, widze przeciez statystyki wejsc.

Niestety nie takie bylo moje pierwotne zalozenie. Bo po co komus kilka forum o tym samym? Wystarczylo by jedne porzadne FWL z madrymi, rozsadnymi i niestronniczymi umyslami w moderacji...

#18 2013-02-28 13:27:03

SeJa
Mates
Website

http://forum.wolnaludzkosc.pl/viewtopic.php?f=26&t=1022

http://forum.wolnaludzkosc.pl/viewtopic.php?f=26&t=1008

" Jacek67 pisze:brzydzę się religią - nie mniej niż tobą - człowiek jest ISTOTĄ ŚWIATŁA - A TYM SAMYM NIE POTRZEBUJE IMPUTOWANYCH MU PRZEZ WAS "FAŁSZYWEK" - SPIERDALAJ ZE SWOJĄ PORONIONĄ FILOZOFIĄ CIPO - OCZEKUJESZ NA ŁATWOWIERNOŚĆ TZW. PUBLIKI DLA TWOICH ŻAŁOSNYCH PŁYTKICH I CZERSTWO-DĘTYCH ZWYCZAJNYCH KŁAMSTW? - NIEDOCZEKASZ TEGO ŚCIERWO - LUDZIE WIDZICIE - TO JEST ZŁO KTÓRE WAS NISZCZY - WIĘC NIE DAJCIE SIĘ NABIERAĆ NA NAWET SŁODKIE ALE FAŁSZYWE ŁŻARSTWA! :!: "

Człowiek który się powoływał na Biblię jakoby że Jezus był wegetarianinem ... i na osobiste kontakty z Bogiem. Wykazałam Mu manipulację więc jak wyżej tongue A do tego dzięki swojej cud diecie bez Jaj ryb nawet jest łagodny i dobry, o wyższej duchowości ... big_smile

O widzę że posty tam zostały odpowiednio retuszowane, bez śladu.

Last edited by SeJa (2013-02-28 14:14:37)

#19 2013-02-28 13:39:40

robsonic
Administrator

No prosze... Smie twierdzic, ze ci wszyscy ktorzy sie zawiedli juz duzo wczesniej przed moim przyjsciem postapili podobnie jak Ty. Na FWL naprawde pozostalo aktywnych kilka osob, wsrod ktorych wiekszosc to spamerzy (bez urazy) ktorych wypowiedzi ograniczaja sie czesto do jednej linijki. Stad byl moj apel do admina o postawienie czata na forum i wprowadzenie dodatkowego punktu w regulaminie.

#20 2013-02-28 14:03:40

"gUrol"
Mates
Registered: 2013-02-25

:-)
           "Podobno ludzie są głodni wiedzy, śmiem wątpić, raczej szukają psychoterapii ..."
Ja tak dumam, co to iusz chiba naług, cycuś tak, a mianowicie mom inszy podgląt na tom sprawe, nobo mom i jusz, nobo
takoje B O S K I E  PRAWO :-)
A co tego zagadnienia powyżej, to stety ale tysz :-)
Powiedzta CHopy, Baby zy reśtom tysz, Gdzie no powiedzta, gdzie za fryko i chto jak nie Ony dał by Nam lepszom lekcje???,
pokory, zadumy???, nad sobą i swoimi zachowaniami, nu chto???, powiedzta ino szczerze :-), otóż   N I CH T O.
Lo tego jak lo mnie to Ony i One zy reśtom tysz, som moimy FRENDAMY, mimo że mnie NIEdowierzajom, ale tako jezd powda
i nima zmiłuj :-)

A TO NUTKI ZE SZCZERYMI ŻYCZENIAMI WŁAŚNIE DLA  MOICH PRZYJACIÓŁ  :-)))

http://www.youtube.com/watch?v=OzjF8bjf0sc
                                     http://teksty.org/myslovitz,dlugosc-dzw … t-piosenki
http://www.youtube.com/watch?v=NYHZwPT0f80

Last edited by "gUrol" (2013-03-01 16:20:55)

NIE MAM NIC, CZEGO TY NIE MOŻESZ MIEĆ

#21 2013-02-28 14:10:55

robsonic
Administrator

SeJa - od tego jest regulamin na forach i nie rzadko aplikacja cenzurujaca brzydkie wyrazy. Niestety ludzi ktorzy uzywaja wulgaryzmow nie brakuje. Lecz prosze pamietac - ''Z kim sie zadajesz - takim sie stajesz''. Wybor zawsze jest, poprostu skonczyc z chamem rozmowe. To jest chyba najlepsza i najmadrzejsza metoda jaka moge Ci zasugerowac. Nie ma sensu skakac czy fikac, bo z reguly ''krowa ktora duzo ryczy, malo mleka daje''. Kazdy widzi i przeczyta i prawde sobie sam skomponuje. Ja tam szanuje kazdego czlowieka, tak mi nakazal moj Stworca i tak tez czynie..

#22 2013-02-28 14:16:43

SeJa
Mates
Website

I ja, Racja. smile

#23 2013-03-02 20:44:02

SeJa
Mates
Website

Skasowałam ten wpis, bo szkoda gadać, a i nie należy się kłócić z głupcem, bo ludzie nie dostrzegą różnicy wink

Last edited by SeJa (2013-03-03 10:31:25)

#24 2013-03-03 06:33:54

"gUrol"
Mates
Registered: 2013-02-25

:-)
      Ujmne to tak;
                            "Nie uda nam się mieć wszystkiego na raz
Coś kończy się żeby coś mogło trwać
Ta brakująca część ukryta tu gdzieś
Do pełni szczęścia brak nam jej. Wkońcu to dostajesz i dopiero dziś
Gdy już nikt nie patrzy nie ma dzielić się z kim"  - zy resztom na YOUrurze - "Liber/ N. Szroeder - Wszystkiego Na Raz" :-)))

A co do "Wallduśa;"
                            "Tramwaj przejechał mi przez śniadanie,
bezczelnie wjechał w mój dom
Przy stole zrobił sobie przystanek,
choć dotąd tu nie było go"             - zy resztom na YOUrurze - "Mr. Zoob Kartka dla Waldka"  ;-)))

Cd.
       "Oo - popatrz ruchomy piach wciąga cię"   - zy resztom na YOUrurze - "Urszula Powiedz ile masz lat"   :-)))

POZDRO :-)

Last edited by "gUrol" (2013-03-03 07:59:03)

NIE MAM NIC, CZEGO TY NIE MOŻESZ MIEĆ

#25 2013-03-03 11:21:04

owsiane
Member

Szkoda że skasowałaś bo przecież to co napisałaś to prawda.

Board footer