Forum Wolnych Ludzi - Bez Cenzury

Zamieszczajcie tu wszystkie wpisy, ktore sa poddawane kontroli i manipulacji na innych portalach.

You are not logged in.

#1 2014-03-01 11:00:27

robsonic
Administrator
Registered: 2013-01-19

NTNS - ROB FIDEN (FABRYKA) - RADZE UWAZAC!!!

NTNS - chcialbym przestrzec przed Robem Fidenem (fabryka)

Otoz wczoraj tj. 28.02.2014 zalogowalem sie na ow kanal chatowy irca. Trwal przekaz z Pania jasnowidz. Bylo zalogowanych kilka osob, nic szczegolnego, klikanie na luzie o wszystkim i o niczym, zupelny spontan, itp. Nagle Fabryka zaczal mnie oskarzac, ze jestem jakims szpiegiem Maxem, z ktorym najwidoczniej ma na pienku i zaczal ciskac we mnie bluzgami, po czym mnie zbanowal. Swiadkowie to zalogowane nicki na tamta chwile (umre, rcsg, nik, kama06, kujot2, gumbicp).. Zachowanie jak przystalo na niedojrzala i chora psychicznie osobe. Radze uwazac na jegomoscia. Juz kiedys wczesniej na forum NTV robil burdy po czym zostal zbanowany (pod nickiem RobFidem). Jak widac dziecinada trwa dalej. Przykra sprawa, czlowiek raz na jakis czas zaglada tu i tam by zobaczyc co w trawie piszczy a tu takie rzeczy. Przestrzegam i apeluje o nie ogladanie tych glupot, ktore on tam zamieszcza. Mysle, ze czas powiadomic Pana Janusza z NTV i powiedziec z kim ma do czynienia.

I jeszcze list otwarty do ''zalozyciela Ntns'', o niezwyklej ogladalnosci az 5 widzow (juz teraz 4 beze mnie):

Drogi Rob - Fabryka,

Jesli masz jakis problem z ''Maxem'' to prosze to z nim wyjasnic i nie mieszac w to postronnych niewinnych ludzi. Swoje syfy prosze mieszac w swojej piaskownicy i nie zarazac tym innych wkolo. Popelniles czlowieku fatalna pomylke, za ktora byc moze sie kiedys odwdziecze w Londynie i tez Cie z kims pomyle. Nie pozwole sobie by ktokolwiek a zwlaszcza ktos kto sie zachowuje jak jakis nieogarniety cham pisal takie rzeczy pod moim (a wlasciwie naszym) adresem publicznie na forum oskarzajac mnie bezpodstawnie o zrobienie czegos co zrobil niejaki ''Max''. Prosze o wyjasnienia w zwiazku z kojarzeniem mojej osoby z ''Maxem'' i najlepiej jakies konkretne dowody i kto to wogole jest? Najwidoczniej od nadmiaru alternatywnych informacji cos Ci sie czlowieku w makowce pochrzanilo i chyba juz nie kojarzysz z kim klikasz. Jesli naprawde uwazasz ze ja jestem ''Maxem'' to proponuje zaczac leczenie na glowe zanim bedzie za pozno. Ja jestem robsonic, ten, ktoremu kiedys skasowales post o zagraniczniakach na FWL (bulwersujac przy okazji cala flote forumowiczow zaangazowana w temat) znany zawsze jako robsonic, ktory odszedl stamtad na zawsze widzac nieodpowiednie towarzystwo dla siebie. Dziwie sie, ze taki stary pryk zajmuje sie takimi bzdetami obwiniajac przypadkowych ludzi swoimi prywatnymi brudami. Dales chlopie plame u nas po calej linii. Z takim podejsciem do ''widzow'' nie rokuje wiekszych sukcesow i rozwoju (mimo wymuszonych zapewnien przez Pania jasnowidz).

Pozdrawiam
robsonic

Board footer